Modelis PS 003 (N)

Tvoralentės pagamintos iš “ALUZINC” skardos. “ALUZINC” danga net tris kartus ilgiau tarnaus lyginant su paprastu karštu cinkavimu. Skarda padengiama aliuminio 55%, cinko 43.4% ir silicio 1.6% kompozicija, karštu galvanizacijos būdu. “ALUZINC” skardai 0,8 mm, suteikama 10 metų antikorozinė garantija.
PS(N)003 yra dvipusė metalinių tvoralenčių modelis, tarpas tarp tvoralenčių 50-90mm. Tvoralentės plotis 110 mm.  Segmentų ilgis rekomenduojamas 2000-3000mm. Optimaliausias ilgis 2500 mm., kadangi galima pritaikyti tvoros pamatėlį. Segmentai gali būti tiesūs ir arkiniai. Tvoros spalvą galite pasirinkti iš RAL spalvų paletės, tvoralenčių segmentai dažomi milteliniu būdu.
Tai naujovė Lietuvoje, tvora pagaminta iš lankstytų metalo profilių. Metalinių tvoralečių tvora yra ilgaamžiška, atspari aplinkos poveikiui ir puikiai atrodo tiek iš kiemo tiek iš gatvės pusės. Metalinių tvoralečių tvora, atrodo kaip natūralios medienos tvora, skirtumas toks, kad metalinių tvoralečių priežiūrai nereikia nei piniginių nei laiko išteklių.
 
Jei stulpai dar nebetonuoti, turite galimybę tvoros segmentus Lenkijos gamyklos Konsport įsigyti už geriausią kainą Lietuvoje ir iškarto iš sandėlio:
Standartinės spalvos pagal RAL paletę

Atlikti darbai:

Susisiekite dėl konsultacijos tel. +37061614300 arba užpildykite užklausą

Susisiekite su mumis


Mūsų specialistai įvertins Jūsų planuojamos aptverti teritorijos sąlygas, paaiškins skirtumus tarp skirtingų produktų rūšių ir patars kokie variantai Jums naudingiausi