Modelis PS 001

Tvoralentės pagamintos iš “ALUZINC” skardos. “ALUZINC” danga net tris kartus ilgiau tarnaus lyginant su paprastu karštu cinkavimu. Skarda padengiama aliuminio 55%, cinko 43.4% ir silicio 1.6% kompozicija, karštai cinkuojama. “ALUZINC” skardai suteikama 10 metų antikorozinė garantija.
PS001 yra metalinių tvoralenčių modelis, tarpas tarp tvoralenčių 20-45mm. Tvoralentės plotis 110mm.  Segmentų ilgis rekomenduojamas 2000-3000mm. Optimaliausias ilgis 2500 mm., kadangi galima pritaikyti tvoros pamatėlį. Segmentai gali būti tiesūs ir arkiniai. Tvoros spalvą galite pasirinkti iš RAL spalvų paletės, tvoralenčių segmentai dažomi milteliniu būdu.
Tai naujovė Lietuvoje, tvora pagaminta iš lankstytų metalo profilių. Metalinių tvoralečių tvora yra ilgaamžiška, atspari aplinkos poveikiui ir puikiai atrodo tiek iš kiemo tiek iš gatvės pusės. Metalinių tvoralečių tvora, atrodo kaip natūralios medienos tvora, skirtumas toks, kad metalinių tvoralečių priežiūrai nereikia nei piniginių nei laiko išteklių.
Standartinės spalvos pagal RAL paletę
 

Susisiekite dėl konsultacijos tel. +37061614300 arba užpildykite užklausą

Susisiekite su mumis


Mūsų specialistai įvertins Jūsų planuojamos aptverti teritorijos sąlygas, paaiškins skirtumus tarp skirtingų produktų rūšių ir patars kokie variantai Jums naudingiausi