Modelis PH 003

Tvoralentės pagamintos iš “ALUZINK” skardos. “ALUZINK” danga net tris kartus ilgiau tarnaus lyginant su paprastu karštu cinkavimu. Skarda padengiama aliuminio 55%, cinko 43.4% ir silicio 1.6% kompozicija, karštu galvanizacijos būdu. “ALUCINK” skardai suteikama 10 metų antikorozinė garantija.
PH001 yra horizontalių metalinių tvoralenčių modelis, tarpas tarp tvoralenčių 20-50mm. Tvoralentės plotis 110mm.  Segmentų ilgis rekomenduojamas 2000-3000mm. Optimaliausias ilgis 2500 mm., kadangi galima pritaikyti tvoros pamatėlį. Segmentai gali būti tiesūs ir arkiniai. Tvoros spalvą galite pasirinkti iš RAL spalvų paletės, tvoralenčių segmentai dažomi milteliniu būdu.
Tai naujovė Lietuvoje, tvora pagaminta iš lankstytų metalo profilių. Metalinių tvoralečių tvora yra ilgaamžiška, atspari aplinkos poveikiui ir puikiai atrodo tiek iš kiemo tiek iš gatvės pusės. Metalinių tvoralečių tvora, atrodo kaip natūralios medienos tvora, skirtumas toks, kad metalinių tvoralečių priežiūrai nereikia nei piniginių nei laiko išteklių.
Standartinės spalvos pagal RAL paletę
Standartinės spalvos pagal RAL paletę

 


Atlikti darbai:

Susisiekite dėl konsultacijos tel. +37061614300 arba užpildykite užklausą

Susisiekite su mumis


Mūsų specialistai įvertins Jūsų planuojamos aptverti teritorijos sąlygas, paaiškins skirtumus tarp skirtingų produktų rūšių ir patars kokie variantai Jums naudingiausi