Atgal

Tvoros modelis ZAL

Mes gaminame žaliuzines  tvoras, tvorų modeliai Zal 001 ir Zal 002 yra patys perkamiausi ir populiariausi modeliai Lietuvoje. UAB "Baltvėja" žaliuzinės tvoros gaminamos automatinėmis valcavimo staklėmis, todėl esame pajėgūs greitai įvykdyti didelius užsakymus. Privalumas, saugumas ir  iškirtinumas šios tvoros modelio, kad  skardos galai yra valcuojami, jog neliktų aštrių galų. Žaliuzi tvoralentės yra  dvipusio dažymo, o pagal kliento poreikį galime pagaminti reikiamus tarpus tarp stulpų. "Baltvėja" metalinės žaliuzinės tvoros yra gaminamos automatizuotomis staklėmis ir  tvirtinimo skylių vieta apskaičiuojama kompiuterizuotomis staklėmis milimetro tikslumu, skylės pramušamos šaltuoju būdu, o  tai prailgina tvoros ilgaamžiškumą  nuo korozijos - metalas nėra gręžiamas. Žaliuzi tvoralentė yra net 5 lenkimų ir daug tvirtesnė už rankinėmis staklėmis pagamintas tvoralentes. Mūsų metalinės žaliuzi tvoralentės  yra Z formos lenkimo, todėl pučiant vėjui nėra "burės" efekto. Šis Z formos lenkimas  į vidinę tvoros pusę praleidžia šviesą, o iš išorės yra visiškai uždara, todėl išlaikomas kiemo privatumas. 
Dėl žaliuzi išmatavimų segmentinė tvora yra lengvai pakeičiama į žaliuzi ZAL 001 arba ZAL 002 modelį.  Tai pats geriausias sprendimas, kai norisi privatumo, trumpiausio termino ir optimalios kainos. Mūsų žaliuzinės tvoros lenkimas yra toks, kad į vidinę tvoros pusę yra šviesos pralaidumas, o iš išorės yra visiškai uždara, todėl išlaikomas kiemo privatumas. 

 

  • •Speciali tvoralenčių forma užtikrina estetinį tvoros vaizdą.
  • •ALUZINC pagrindas + Pural užtikrina aukščiausią kokybę.
  • •Tvoros modelis unikalus, nes iš kiemo pusės matome, o iš gatvės nesimato, 100 proc. privatumas


 

 

 

 

 


Susisiekite dėl konsultacijos tel. +37061614300 arba užpildykite užklausą

Susisiekite su mumis


Mūsų specialistai įvertins Jūsų planuojamos aptverti teritorijos sąlygas, paaiškins skirtumus tarp skirtingų produktų rūšių ir patars kokie variantai Jums naudingiausi